Skarabeusz, Salon Kosmetyczno-Fryzjerski
~ GABINET KOSMETYCZNY ~Pielęgnacja twarzy i ciała - AbacosunABACOSUN – firma specjalizująca się od wielu lat w zaopatrywaniu i szkoleniu z zakresu urządrzeń kosmetycznych. W naszym gabinecie oferujemy inny niż wszystkie pozostałe pilingi.

BIO ELECTRO PEELING

Jedyna na świecie eksfoliacja falami radiowymi i innowacyjne zabiegi odmładzające. Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami.

Eksfoliacja bez podrażnień, bez mikrouszkodzeń skóry.

Przyjazna dla cer wrażliwych i alergicznych. Usuwa martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskóka. Stymuluje naturalne procesy odnowy skóry, działa dezynfekująco oraz jak bariera przed patogenami zewnętrznymi i bakteriami. Proces peelingujący jest aktywny przez kolejne 4-5 dni.

Regeneracja, lifting falami radiowymi

Jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Energia dociera do głębszych warstw skóry wywołując efekt diatermii i mobilizując komórki do prodykcji kolagenu, elastyny, zwiększając gęstość i napięcie skóy. Poprawia się także cyrkulacja krwi, metabolizm komórkowy i koloryt cery.
~ ZAPRASZAMY SERDECZNIE ~